Letenky Andorra

Lacné letenky do Andorry si môžete vyhľadať na tejto stránke pomocou on-line rezervačného systému nižšie. Systém nájde najlacnejšie letenky do Andorry od klasických a/alebo nízkonákladových leteckých spoločností, ktoré prevádzkujú lety do Andorry*
*Andorra zatiaľ nemá vlastné letisko. Najbližšie medzinárodné letiská sú Perpignan (Francúzsko), Girona (Španielsko), Toulouse (Francúzsko) alebo Barcelona (Španielsko). Spojenie s letiskom v Girone, Barcelone a Toulouse zabezpečuje denne autobusová doprava.

Letenka Andorra - ako ju rezervovať

 1. Rezervačný systém automaticky vyhľadáva obojsmerné letenky. Ak hľadáte jednosmernú letenku do Andorry, zakliknite typ cesty jednosmerná.
 2. Do formulára napíšte miesto odletu odkiaľ si želáte letieť do Andorry.
 3. Do miesta príletu napíšte presné miesto, kam chcete letieť. Pokiaľ vám systém vypisuje chybu, vyberte miesto príletu zo zoznamu krajín kliknutím na malú zemeguľu.
 4. Vyberte dátum odletu do Andorry a dátum návratu z Andorry.
 5. Vyberte počet a vek cestujúcich. Niektoré letecké spoločnosti ponúkajú lacnejšie letenky pre študentov a seniorov.
 6. V kolonke "Hľadať v rozmedzí:" vyberte požadovaný interval vyhľadávania. Systém automaticky vyhľadáva letenky v zadaných dátumoch. Pokiaľ nehľadáte letenku na presný dátum a dôležitejšia je pré vás nízka cena letenky, vyberte rozmedzie plus/mínus 1 deň alebo plus/mínus 2 dni od zadaných dátumov.
 7. V rozšírených možnostiach vyhľadávania je možné vybrať ekonomickú alebo biznis triedu prípadne preferovanú leteckú spoločnosť.
 8. Ak chcete hľadať len priame lety do Andorry, zakliknite príslušné políčko.
 9. Nakoniec kliknite "Vyhladať" a čakajte kým Vám vyhľadávač leteniek nájde najlacnejšie letenky do Andorry.
 10. Rezervačný systém vám zobrazí všetky dostupné letenky do Andorry, zoradené podľa ceny letenky od najlacnejšej po najdrahšiu.
 11. Vyberte najvhodnejšiu letenku a zakliknite "Rezervovať".
 12. V ďalšom kroku skontrolujte detaily letenky, cenu letenky a zadajte vaše osobné údaje, telefón a e-mail. Ak sa jedná o letenku pre firmu, zakliknite "Fakturačné údaje pre firmy" a vpíšte firemné údaje. Zakliknite, že súhlasite s prepravnými, obchodnými a tarifnými podmienkami. Rezerváciu potvrďte kliknutím na "Rezervovať".
 13. Zobrazí sa vám potvrdenie rezervácie letenky s rezervačným kódom a bude vam doručený e-mail s inštrukciami k platbe. Letenku uhraďte platobnou kartou alebo bankovým prevodom.
 14. Po uhradení letenky vám príde e-mailom elektronická letenka, ktorú si vytlačte a vezmite so sebou na check-in. Šťastnú cestu!