Rezervácia leteniek

Rezerváciu leteniek môžete vykonať na tejto stránke pomocou on-line rezervačného systému nižšie. Systém nájde najlacnejšie letenky od klasických a/alebo nízkonákladových leteckých spoločností. 

Rezervácia leteniek online - postup krok po kroku

 1. Systém automaticky vyhľadáva obojsmerné letenky. Ak chcete rezervovať jednosmernú letenku, zakliknite typ cesty jednosmerná.
 2. Do formulára napíšte miesto odletu a miesto príletu. Pokiaľ vám systém vypisuje chybu v rezervácii letenky, vyberte miesto príletu zo zoznamu krajín a miest kliknutím na malú zemeguľu.
 3. Vyberte dátum odletu a dátum návratu.
 4. Vyberte počet a vek cestujúcich. Niektoré letecké spoločnosti ponúkajú lacnejšie letenky pre študentov a seniorov.
 5. V kolonke "Hľadať v rozmedzí:" vyberte požadovaný interval vyhľadávania. Systém automaticky vyhľadáva letenky v zadaných dátumoch. Pokiaľ nehľadáte letenku na presný dátum a dôležitejšia je pré vás nízka cena letenky, vyberte rozmedzie plus/mínus 1 deň alebo plus/mínus 2 dni od zadaných dátumov.
 6. V rozšírených možnostiach vyhľadávania je možné vybrať ekonomickú alebo biznis triedu prípadne preferovanú leteckú spoločnosť.
 7. Ak chcete rezervovať len priame lety, zakliknite príslušné políčko.
 8. Nakoniec kliknite "Vyhladať" a čakajte kým Vám rezervačný systém nájde najlacnejšie letenky.
 9. Rezervačný systém vám zobrazí všetky dostupné letenky, zoradené podľa ceny letenky od najlacnejšej po najdrahšiu.
 10. Vyberte najvhodnejšiu letenku a potvrďte rezerváciu letenky kliknutím na "Rezervovať".
 11. V ďalšom kroku skontrolujte detaily letenky, cenu letenky a zadajte vaše osobné údaje, telefón a e-mail. Ak sa jedná o letenku pre firmu, zakliknite "Fakturačné údaje pre firmy" a vpíšte firemné údaje. Zakliknite, že súhlasite s prepravnými, obchodnými a tarifnými podmienkami. Rezerváciu letenky potvrďte kliknutím na "Rezervovať".
 12. Zobrazí sa vám potvrdenie rezervácie letenky s rezervačným kódom a bude vam doručený e-mail s inštrukciami k platbe. Letenku uhraďte platobnou kartou alebo bankovým prevodom.
 13. Po uhradní letenky vám príde e-mailom elektronická letenka, ktorú si vytlačte a vezmite so sebou na check-in. Šťastnú cestu! :)