Letenky Bosna a Hercegovina

Lacné letenky do Bosny a Hercegoviny si môžete vyhľadať na tejto stránke pomocou on-line rezervačného systému nižšie. Systém nájde najlacnejšie letenky do Bosny a Hercegoviny od klasických a/alebo nízkonákladových leteckých spoločností, ktoré prevádzkujú lety do Bosny a Hercegoviny

Letenka Bosna a Hercegovina - ako ju rezervovať

 1. Rezervačný systém automaticky vyhľadáva obojsmerné letenky. Ak hľadáte jednosmernú letenku do Bosny a Hercegoviny, zakliknite typ cesty jednosmerná.
 2. Do formulára napíšte miesto odletu odkiaľ si želáte letieť do Bosny a Hercegoviny.
 3. Do miesta príletu napíšte presné miesto, kam chcete letieť. Pokiaľ vám systém vypisuje chybu, vyberte miesto príletu zo zoznamu krajín kliknutím na malú zemeguľu.
 4. Vyberte dátum odletu do Bosny a Hercegoviny a dátum návratu z Bosny a Hercegoviny.
 5. Vyberte počet a vek cestujúcich. Niektoré letecké spoločnosti ponúkajú lacnejšie letenky pre študentov a seniorov.
 6. V kolonke "Hľadať v rozmedzí:" vyberte požadovaný interval vyhľadávania. Systém automaticky vyhľadáva letenky v zadaných dátumoch. Pokiaľ nehľadáte letenku na presný dátum a dôležitejšia je pré vás nízka cena letenky, vyberte rozmedzie plus/mínus 1 deň alebo plus/mínus 2 dni od zadaných dátumov.
 7. V rozšírených možnostiach vyhľadávania je možné vybrať ekonomickú alebo biznis triedu prípadne preferovanú leteckú spoločnosť.
 8. Ak chcete hľadať len priame lety do Bosny a Hercegoviny, zakliknite príslušné políčko.
 9. Nakoniec kliknite "Vyhladať" a čakajte kým Vám vyhľadávač leteniek nájde najlacnejšie letenky do Bosny a Hercegoviny.
 10. Rezervačný systém vám zobrazí všetky dostupné letenky do Bosny a Hercegoviny, zoradené podľa ceny letenky od najlacnejšej po najdrahšiu.
 11. Vyberte najvhodnejšiu letenku a zakliknite "Rezervovať".
 12. V ďalšom kroku skontrolujte detaily letenky, cenu letenky a zadajte vaše osobné údaje, telefón a e-mail. Ak sa jedná o letenku pre firmu, zakliknite "Fakturačné údaje pre firmy" a vpíšte firemné údaje. Zakliknite, že súhlasite s prepravnými, obchodnými a tarifnými podmienkami. Rezerváciu potvrďte kliknutím na "Rezervovať".
 13. Zobrazí sa vám potvrdenie rezervácie letenky s rezervačným kódom a bude vam doručený e-mail s inštrukciami k platbe. Letenku uhraďte platobnou kartou alebo bankovým prevodom.
 14. Po uhradení letenky vám príde e-mailom elektronická letenka, ktorú si vytlačte a vezmite so sebou na check-in. Šťastnú cestu!