Letenky Londýn

Lacné letenky do Londýna si môžete vyhľadať na tejto stránke pomocou on-line rezervačného systému nižšie. Systém nájde najlacnejšie letenky do Londýna od klasických a/alebo nízkonákladových leteckých spoločností, ktoré prevádzkujú lety do Londýna.

Základné informácie o Londýne

Anglický názov: London
Krajina:
Veľká Británia
Počet obyvateľov: 7,7 milióna
Letiská:
Letisko Heathrow, Letisko Gatwick, Letisko Stanstead, Letisko Luton
Počasie v Londýne:
tu
Metro v Londýne:
Mapa metra
Zaujímavosť:
hlavné mesto Anglicka

 

Vyhľadávané lety do Londýna

Letenky Bratislava - Londýn Letenky Košice - Londýn
Letenky Viedeň - Londýn Letenky Praha - Londýn

Letenka Londýn - ako ju rezervovať

 1. Rezervačný systém automaticky vyhľadáva obojsmerné letenky. Ak hľadáte jednosmernú letenku do Londýna, zakliknite typ cesty jednosmerná.
 2. Do formulára napíšte miesto odletu odkiaľ si želáte letieť do Londýna.
 3. Do miesta príletu napíšte Londýn a zvoľte požadované letisko. Pokiaľ vám systém vypisuje chybu, vyberte miesto príletu zo zoznamu krajín kliknutím na malú zemeguľu.
 4. Vyberte dátum odletu do Londýna a dátum návratu z Londýna.
 5. Vyberte počet a vek cestujúcich. Niektoré letecké spoločnosti ponúkajú lacnejšie letenky pre študentov a seniorov.
 6. V kolonke "Hľadať v rozmedzí:" vyberte požadovaný interval vyhľadávania. Systém automaticky vyhľadáva letenky v zadaných dátumoch. Pokiaľ nehľadáte letenku na presný dátum a dôležitejšia je pré vás nízka cena letenky, vyberte rozmedzie plus/mínus 1 deň alebo plus/mínus 2 dni od zadaných dátumov.
 7. V rozšírených možnostiach vyhľadávania je možné vybrať ekonomickú alebo biznis triedu prípadne preferovanú leteckú spoločnosť.
 8. Ak chcete hľadať len priame lety do Londýna, zakliknite príslušné políčko.
 9. Nakoniec kliknite "Vyhladať" a čakajte kým Vám vyhľadávač leteniek nájde najlacnejšie letenky do Londýna.
 10. Rezervačný systém vám zobrazí všetky dostupné letenky do Londýna, zoradené podľa ceny letenky od najlacnejšej po najdrahšiu.
 11. Vyberte najvhodnejšiu letenku a zakliknite "Rezervovať".
 12. V ďalšom kroku skontrolujte detaily letenky, cenu letenky a zadajte vaše osobné údaje, telefón a e-mail. Ak sa jedná o letenku pre firmu, zakliknite "Fakturačné údaje pre firmy" a vpíšte firemné údaje. Zakliknite, že súhlasite s prepravnými, obchodnými a tarifnými podmienkami. Rezerváciu potvrďte kliknutím na "Rezervovať".
 13. Zobrazí sa vám potvrdenie rezervácie letenky s rezervačným kódom a bude vam doručený e-mail s inštrukciami k platbe. Letenku uhraďte platobnou kartou alebo bankovým prevodom.
 14. Po uhradení letenky vám príde e-mailom elektronická letenka, ktorú si vytlačte a vezmite so sebou na check-in. Šťastnú cestu!