Letenky Mexiko

Lacné letenky do Mexika si môžete vyhľadať na tejto stránke pomocou on-line rezervačného systému nižšie. Systém nájde najlacnejšie letenky do Mexika od klasických a/alebo nízkonákladových leteckých spoločností, ktoré prevádzkujú lety do Mexika

Letenka do Mexika - ako ju rezervovať

 1. Rezervačný systém automaticky vyhľadáva obojsmerné letenky. Ak hľadáte jednosmernú letenku do Mexika, zakliknite typ cesty jednosmerná.
 2. Do formulára napíšte miesto odletu odkiaľ si želáte letieť do Mexika.
 3. Do miesta príletu napíšte Mexiko a vyberte z miest, ktoré vám automaticky ponúkne vyhľadávač, prípadne zadajte presné miesto, kam chcete letieť. Pokiaľ vám systém vypisuje chybu, vyberte miesto príletu zo zoznamu krajín kliknutím na malú zemeguľu.
 4. Vyberte dátum odletu do Mexika a dátum návratu z Mexika.
 5. Vyberte počet a vek cestujúcich. Niektoré letecké spoločnosti ponúkajú lacnejšie letenky pre študentov a seniorov.
 6. V kolonke "Hľadať v rozmedzí:" vyberte požadovaný interval vyhľadávania. Systém automaticky vyhľadáva letenky v zadaných dátumoch. Pokiaľ nehľadáte letenku na presný dátum a dôležitejšia je pré vás nízka cena letenky, vyberte rozmedzie plus/mínus 1 deň alebo plus/mínus 2 dni od zadaných dátumov.
 7. V rozšírených možnostiach vyhľadávania je možné vybrať ekonomickú alebo biznis triedu prípadne preferovanú leteckú spoločnosť.
 8. Ak chcete hľadať len priame lety do Mexika, zakliknite príslušné políčko.
 9. Nakoniec kliknite "Vyhladať" a čakajte kým Vám vyhľadávač leteniek nájde najlacnejšie letenky do Mexika.
 10. Rezervačný systém vám zobrazí všetky dostupné letenky do Mexika, zoradené podľa ceny letenky od najlacnejšej po najdrahšiu.
 11. Vyberte najvhodnejšiu letenku a zakliknite "Rezervovať".
 12. V ďalšom kroku skontrolujte detaily letenky, cenu letenky a zadajte vaše osobné údaje, telefón a e-mail. Ak sa jedná o letenku pre firmu, zakliknite "Fakturačné údaje pre firmy" a vpíšte firemné údaje. Zakliknite, že súhlasite s prepravnými, obchodnými a tarifnými podmienkami. Rezerváciu potvrďte kliknutím na "Rezervovať".
 13. Zobrazí sa vám potvrdenie rezervácie letenky s rezervačným kódom a bude vam doručený e-mail s inštrukciami k platbe. Letenku uhraďte platobnou kartou alebo bankovým prevodom.
 14. Po uhradní letenky vám príde e-mailom elektronická letenka, ktorú si vytlačte a vezmite so sebou na check-in. Šťastnú cestu! :)