Naši partneri

Pracovná agentúra Pro-Staff - www.prostaff.sk

Sprostredkovateľská agentúra práce Pro-Staff ponúka prácu v zahraničí pre animátorov voľného času a hotelový personál. Práca a brigády v zahraničí cez agentúru, najmä v oblasti cestovného ruchu. Sezónna aj dlhodobá práca v Španielsku, Grécku, Taliansku, Egypte, na Malte, Cypre a v iných destináciách. Agentúra práce Pro-Staff ponúka sprostredkovanie prace v zahraničí od roku 2002. Každoročne sprostredkuje prácu v zahraničí niekoľkým stovkám záujemcov.

www.zdraveflase.sk

E-shop Zdraveflase.sk ponúka zdravšiu alternatívu pre váš pitný režim a zároveň ekologickú alternatívu k plastovým jednorázovým fľašiam V ponuke obchodu  nájdete najrôznejší ekologický tovar na pitie, jedenie a usklednenie potravín.

Veľmi obľúbené sú nerezové term ohrnčeky, ktoré si svojim dizajnom a odolnosťou voči poškodeniu získavajú čoraz väčšiu priazeň medzi kávičkarmi alebo praktické termosky na jedlo, ktoré vďaka svojim termoizolačným vlastnostiam udžia jedlo teplé až niekoľko hodín. Odolné vákuové termo fľaše značky Eco Vessel majú trojitú izolácia, vďaka čomu udžia nápoj teplý až 8 hodín a studený dokonca 36 hodín.

Sklene né fľaše americkej značky Lifefactory zas prinášajú čistotu skla a nádherne dizajnové prevedenie. Sú praktické a zaujmú najmä zdravo zmýšľajúcich jedincov, ktorí chcú cítiť pri každom nápoji čistú a ničím nezmenenú chuť.  Pre najmenších sú tu sklenené a nerezové kojenecké fľaše a pre školákov a tínedžerov detské fľa še. Majú chytľavé dizajny a sú svojim tvarom a odolnosťou voči pádom prispôsobené potrebám našich najmenších člonov rodiny.

V ponuke e-shopu Zdraveflase.sk nesmú chýbať ani klasické fľaše na vodu a odolné nerezové termo sky na bežné každodenné použitie - do školy, do práce, na cvičenie, do prírody, na bicykel alebo turistiku, prípadne len tak do ruky kamkoľvek sa vyberiete. Všetky produkty sú od renomovaných výrobcov ako Eco Vessel, Green Bottle, Zdravá fľaša, Made Sustained a iné.

Okrem e-shopu nájdete na stránke zaujímavé články o tom, ktoré plastové  aše na vodu sú vhodné pre deti, alebo či je lepšia voda z vododvodu alebo balená voda.

www.zdravelahve.cz

E-shop Zdravelahve.cz je českou verzi e-shopu Zdraveflase.sk. V nabídce má termohrnky na kávu a čaj, zdravé skleněné láhve pro děti i dospělé, nerezové termo    láhve a jiné zajímavé produkty. Značky Lifefactory, Eco Vessel, Zdravá lahev, Esbit a jiné. Přemýšleli jste někdy nad tím, z čeho je obyčejná plastová láhev na vodu vyrobená a jaké škodlivé látky může obsahovat? Webstránka zdavelahve.cz vám nabízí zdravější alternativu - ekologické láhve na pití.